KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12253284
nr 1225 3284
Oidentifierad konstnär. Signerad Ekblom, Porträtt av Gustaf Sanndahl, 1800-tal. Olja på duk, 66x54
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:22:02
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)